Павлоградська загальноосвітня школа № 15

«Віртуальна майстерня Петриківського розпису»

21 лют. 2014
Про впровадження обласного науково- педагогічного проекту «Віртуальна майстерня Петриківського розпису»

Про впровадження обласного науково-

педагогічного проекту «Віртуальна

майстерня Петриківського розпису»

Відповідно до наказу  департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.02.2013 «Про впровадження обласного науково-педагогічного проекту «Віртуальна майстерня Петриківського розпису» у 2013/2014  навчальному році розпочав роботу обласний науково-педагогічний проект «Віртуальна майстерня Петриківського розпису» (далі – Проект).

Метою Проекту є забезпечення рівного доступу учнівської молоді до якісних освітніх послуг, розвитку творчої особистості, популяризації унікального мистецтва Петриківського регіону, впровадження у навчально-виховний процес сучасних інформаційних та педагогічних технологій.

Прошу організувати роботу колективів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів щодо участі учнів в обласному Проекті.

Інформація про Проект та умови участі знаходяться на офіційному сайті: http://petrikovka.dnepredu.com.

Шановні колеги!

Кафедра управління інформаційно-освітніми проектами ДОІППО

ініціює проведення обласного конкурсу дитячого малюнку в стилі

Петриківського розпису "Квітуча мапа" (карта).

Приверніть, будь ласка, увагу вчителів, батьків та дітей до цього конкурсу,

який спонукає до реалізації дитячих здібностей та навичок.

Кращі конкурсні роботи будуть відзначені дипломами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та цінними призами від ТОВ «Мої знання».

Головний приз - цифрова фоторамка.

Умови конкурсу та форма заявки учасника розміщені

на Освітньому порталі Дніпропетровщини: dnepredu.com

та сайті Віртуальної майстерні Петриківського розпису: petrikovka.dnepredu.com

Сподіваємося на плідну співпрацю!

З повагою,

науковий співробітник