Павлоградська загальноосвітня школа № 15

Змагання, присвячені пам'яті героя Радянського Союзу генерал-майора Ігоря Плосконоса

11 бер. 2014

26.02.2014 року на спортивній базі ЗШ № 2 проходили змагання, присвячені пам'яті героя Радянського Союзу генерал-майора Ігоря Плосконоса. Слід відмітити, що господарі змагань дуже добре підготувались до зустрічі учасників. За авторитет нашої школи боролись найспортивніші учні одинадцятих та десятого класів: Стельмащук Іван, Клюєв Андрій, Гаврик Дмитро, Черненок Микола, Разводов Антон, Зуєв Олег, Федько Евгеній та Котенко Роман. Наша команда показала дуже високі результати та зайняти перше місце. У нагороду хлопці отримали кубок та солодкий приз – торт. Вітаємо наших переможців!